Hoş Geldiniz. Tüm kamu ve özel kurumlarla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca bilginiz dahilindeki soruları cevaplayabilirsiniz. Küfür ve hakaret içerikli soru ve paylaşımlara müsamaha gösterilmeyecektir. Saygılar. Kamubilgi.com

KAMU BİLGİ ANDROİD Programı ile sorulara daha hızlı ulaşın>> TIKLAYIN.
0 oy
120 kez görüntülendi

Ethtrade şirketi 2015 yılında kuruldu.  Kurucuları Eric Bondi ve Mikka Helstinen'dir. Kasım 2013te Ethereum projesini başlatıldığı zaman, daha önce "dünya bilgisayar" olarak adlandırılan bu eşsiz platformunun tanıtıma yönelik çalışmayı devam etmeye karar vermişlerdir. Biz, ana "cyprocurrency" borsalarındaki dinamik ticaretlere katılarak, geliştirmeyi ve paralel olarak kazanmayı kendi amaçları olarak görüyorlar.

 

Ekibin temeli tecrübeli tacirlerden oluşmaktadır. Forex piyasasında çalışmaya başlamışlar ve Bitcoin cryptocurrency borsa ticaretin kökenlerinde durduk. Bugün yavaş yavaş Ethereum imkanlarına ustalaşmaktalar. Bizim varlık yönetim ilkesi Ethereum pazarlama ve ticaretine katılmak için yatırım varlıklarını transfer etmektir. Toplam aylık geliri ortalaması 30-50%'dir, ondan yarısı 15-25%, yatırımcılara transfer olacaktır. Öncelikli stratejileri minimum riskle fonların güvenliği için tasarlanmıştır. Buna ek olarak, dikkate değer ki Ethereum kuru büyüyünce daha büyük kar elde edebilirsiniz.

Biz her zaman yatırımcılarımıza açığız ve onlarla Ethrade arasındaki eşit kar bölümü olan işbirliği düzenini sunuyoruz. Bugün bizle yatırım yapmakla, başlayan geleceğe yatırım yapıyorsunuz!

 

Blockchain ve kripto para teknolojileriyle beraber günümüzde artık yatırım kavramının kendisi de değişiyor ve evrim geçiriyor. Ortaya çıktıkları 2009'dan itibaren günden güne artan piyasa değerleriyle Bitcoin ve Ethereum gibi dijital paralar yüksek risk içermesine rağmen geleneksel yatırım araçlarına göre büyük getiriler sunuyor.

 

Bugünlerde Bitcoin'e en büyük rakip olan Ethereum ve ilgili sistemlerin çokça konuşulmaktadır. 4 milyar dolara yakın piyasa değeri ile Ethereum dünyada Bitcoin'den sonra en yüksek piyasa değerine sahip kripto para. Ethereum'la ilgili girişimlerde giderek artıyor, bunlardan biri Ethtrade.   

 

Web sitesinde yer alan bilgilere göre yukarıda da bahsettiğimiz gibi kripto varlıkların gelişmesi ile konvansiyonel yatırım araçlarının yerine geçen bu yatırım araçlarıyla, daha yüksek kazançlar artık mümkün. Ethtrade girişimi işe bu noktada Ethereum temelli yatırımlar ile devreye giriyor ve 10 dolardan başlayan yatırım miktarlarıyla fırsat sunuyor.

 

Hong Kong merkezli 2015'den beri faaliyet gösteren Ethtrade, yatırımcılarına  gelirleri günlük olarak raporluyor.  Aylık yatırımcının yatırım miktarına göre %10-25 arası getiri sunduğunu iddia eden Ethtrade resmi temsilcisi Eric Bondi, yatırımcılar için hizmetlerini sürekli geliştirmeyi amaçladıklarını ifade ediyor.

Temelde şirket, çeşitli borsalarda Ethereum ticareti yaparak günlük kar sağlıyor ve yatırımcılarıyla bu karı paylaşıyor. Tüm süreç ve kar marjları sürekli güncellenen raporlarla kullanıcılara sunuluyor.

 

Toplam bireysel yatırımı 30.000 USD ile sınırlandıran Ethtrade'nin, günlük yatırma ve çekme limitleri bulunuyor. Yatırımcıların yatırımlarını minimum 60 gün Ethtrade'de sabit bırakmaları gerekiyor. Ethtrade'e yatırım yapmadan kendi fonlarınızı kendiniz yönetmek isterseniz Ethtrade'in sunduğu trading eğitimlerine katılabilirsiniz..

 

Kısaca Ethtrade yatırımcıya ne sunuyor?

 

— 21 yüzyılın en dinamik fenomeni ile geliştirme – Ethereum ve Blockchain;

— Yatırımlardan kaynaklanan aylık 15%-25% pasif geliri;

— Ortaklık programına katılma

— Cryptocurrency ticaretin teorik bilgi ve pratik becerileri edinme.

 

İnceleme sonuçları:

 

1. Sadece online bir şirket olmayıp, ofline , yani yeri yurdu belli ana ofisi ve değişik ülkelerdeki resmi temsilcilikleriyle ( Çin, Vietnam, Filipinler, Malezya, Kore, Rusya , Polonya , İspanya gerçek elle tutulur gözle görülür bir şirkettir .

2. Partnerlerine dağıttığı kârlar sanal değil, gerçek bir ticaretle ( ethereum/bitcoin ethereum/dollar ve diğer altcoinlerin al-sat işlemlerinden ) elde ettiği kârlar olup , günlük tüm kazançlarının yarısını partnerleriyle paylaşmaktadır. Bu kazanç istatistikleri haftalık olarak bir rapor halinde pdf dökümanı olarak indirilebilmekter. Şirketin şeffaflığı için çok önemli bir durumdur.

 

3. Sabit ve garanti bir kâr vaadinde bulunmaz, o gün yüzde kaç kazanmışsa onu yansıtır. Yani kazanmadığı kârı vaad etmez. Günlük haftalık yada aylık kâr garantisi veren şirketleri mahsurlu buluyorum. Kâr garantisi vermek; birincisi gerçekçi değildir, ikincisi de dînî yönden mahsurludur. Sanal kâr dağıtan, kazanmadığı halde yüzdelik kâr garantisinde bulunan şirketlerden kaçınılmalıdır.

 

4. Ticaretini geleceğin para birimi Bitcoin, ethereum ve diğer coinler ile yaptıgından dolayı ve partnerlerine kazanç olarak bitcoin ve ethereum olarak da yansıtabildiği için ( yatırımı hangi birim ile yapmışsanız , kâr olarak da o birimden öder ) normal kazancın iki misli bir varlığa sahip oluyoruz

 

5. Ethtrade hem küçük yatırımcıya hem büyük yatırımcıya kâr payı yüzdeliğinde bir değişiklik yapmaz. Mesela 10$ yatıran da 3000 dolar yatıran da aynı yüzdelik kâr payı alır

 

6. Beşinci derinliğe kadar toplamda yüzde 30 a varan komisyon dağıtmaktadır. Partnerinizle aynı kariyere sahip olsanız bile yine de komisyonunuzu eksiksiz alırsınız. Bazı şirketlerde partnerinizle aynı kariyerdeyseniz alt ekiplerin cirosundan komisyon alamazsınız.

 

7. Şirket yönetimi neredeyse her hafta/ay bir ülkede , bir şehirde ofline seminerler vermekte, ofisler açmakta, lansmanlar düzenlemekte olup, kendini açığa vermekte ve gizlenmemektedir. Ofisleri ziyaret etmek isteyenler randevu alıp bunu yerine getirebilmektedir.

 

8. Şirket sayfası , backoffice'si çok profosyonel hazırlanmış olup, türkçe menüsü fevkaladedir. Hackerlere karşı her türlü güvenlik önlemlerine sahiptir. Sayfada görsel eğitim araçları ustaca hazırlanmıştır.

 

9. Ana paramız her zaman için bize ait olup, en az iki ay sistemde tuttuktan sonra , kârıyla beraber çekebilmekteyiz. Parayı amorti etme sorunu yoktur. Vermiş olduğu kârın içerisinde bizim ana paramız yoktur. Çoğu şirketlerin dağıttığı kâr paylarının yarısı "ana para geri ödemesi"dir.

 

10. Kısa vadeli yatırımlar için de fevkalade bir fırsattır. Zira standart yatırımlar 2 ay sonra , top-trade yatırımlar da 6 ay sonra ana para, kârıyla beraber çekilebilmektedir...

 

Detaylı bilgi için

 

Op. Dr. M. A. Serkan Özkul

Batı Bahat Hospital

FİNANS KURUMLARI kategorisinde tarafından

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...